Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

3D scan, video, pôdorys

Služba 3D skenovania, videa a pôdorysu je moderný prístup k prezentácii nehnuteľností, ktorý ponúkame svojim klientom. Tieto služby umožňujú potenciálnym kupujúcim alebo nájomníkom získať detailný a interaktívny pohľad na nehnuteľnosť. Tu je vysvetlenie každej z týchto služieb

3D Sken nehnuteľnosti: 3D skenovanie je postup, pri ktorom sa využívajú špeciálne zariadenia na vytvorenie trojrozmerného modelu nehnuteľnosti. Tieto skeny zachytávajú všetky detaily a rozmerové informácie o interiéri a exteriéri nehnuteľnosti. Výsledkom je virtuálny model, ktorý umožňuje potenciálnym kupujúcim alebo nájomníkom prieskum nehnuteľnosti online. Tým sa získava možnosť prehliadať nehnuteľnosť v 3D priestore, otáčať ju a približovať si detaily.

Video Prezentácia: Video prezentácia nehnuteľnosti je videonahrávka, ktorá poskytuje pohľad na nehnuteľnosť v reálnom čase. Videá môžu byť nahrané vnútri a vonku nehnuteľnosti a umožňujú potenciálnym klientom vidieť jej vnútorný a vonkajší vzhľad. Video prezentácie často zahŕňajú zvukový komentár alebo hudbu, čo môže ešte viac zlepšiť prezentáciu.

Pôdorys nehnuteľnosti: Pôdorys nehnuteľnosti je grafické znázornenie rozlohy a rozmiestnenia izieb, miestností a ďalších oblastí v nehnuteľnosti. Tento pôdorys môže byť vytvorený v rôznych formátoch, od tradičných 2D pôdorysov po trojrozmerné plány, ktoré ukazujú aj výšku miestností. Pôdorys pomáha potenciálnym kupujúcim alebo nájomníkom pochopiť usporiadanie a rozmery nehnuteľnosti.

 

Výhody týchto služieb  sú viacstranné. Poskytujeme potenciálnym klientom možnosť preskúmať nehnuteľnosť bez osobnej návštevy, čo šetrí čas a úsilie. Tieto technológie tiež zvyšujú dôveryhodnosť tým, že umožňujú transparentne a do detailu prezentovať nehnuteľnosti. Okrem toho môžu pomôcť znížiť počet zbytočných osobných prehliadok nehnuteľností, čo je efektívne a ekologické riešenie.