Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

2-izb.byt s 6m logiou, rekonštr., ul.Trieda SNP, KE-Terasa
2-izbový byt | Košice-Západ

Rád by som sa poďakoval manželom Heribanovcom za predaj mojej nehnuteľnosti. Predávať nehnuteľnosť zo zahraničia nie je jednoduché, celý 'white glove service' som dal do rúk kancelárie, taktiež som musel riešiť danové a legálne otázky medzi cudzími krajinami, vo všetkom som dostal promptne odpovede na základe ktorých som sa vedel rýchlo orientovať a rozhodnúť. Nehnuteľnosť sa podarilo predať za 2 týždne za cenu akú som požadoval. RK vrelo odporúčam - Dakujem!


novostavba 4-izb.rodinného domu, NOVÉ MOKRANCE,KE-okolie
Rodinný dom | Mokrance

Na základe vlastných niekoľkoročných skúseností môžem realitnú kanceláriu HERIBAN a manželov Heribanových odporučiť : Zoznámili sme sa v roku 2010, keď som potreboval predať byt. Tak zrealizovali predaj bytu. Neskôr mi pomohli predať rodinný dom. Vzhľadom na to, že som bol spokojný, oslovil som ich na ďalšiu spoluprácu - predaj nehnuteľností v developerskom projekte - IBV NOVÉ MOKRANCE. Zrealizovali predaj niekoľkých nehnuteľností opäť k mojej spokojnosti. Momnetálne začíname spolupracovať na ďalšom developerskom projekte IBV VÝCHODNÉ MOKRANCE. Doposiaľ vždy ústretovosť, rýchlosť, odbornosť a ľudskosť.


2-izb.tehl.byt s balkónom, s výťahom, 54m2, rekonštr., Južná Trieda, KE-JUH
2-izbový byt | Košice-Juh

Od Heriban reality som kupovala svoj prvý byt. Po 8 rokoch sme sa rozhodli ho predať. Keďže som mala dobrú skúsenosť z minulosti, predaj bytu sme zverili pánovi Heribanovi. Poradil, odporúčal reálnu predajnú cenu a po 2ci 3 tyždňoch bol byt predaný. Férové jednanie, odbornosť, slušnosť a niekoľkoročné skúsenosti. Môžem len odporučiť. PS: pán Heriban nám práve pomáha aj pri kúpe nášho rodinného domu, kedy nám jeho rady a zhodnotenie aktuálnej situácie realitného trhu pomohlo pri rozhodovaní a vyjednavaní :) Denisa Stahovcová


Pozemok Hýľov, Košice-okolie
Pozemky - pre rodinné domy | Hýľov


Ak ste niekedy riešili kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, určite ste sa stretli s rôznymi taktikami a ''maklérmi'', ktorí vedia tento proces dosť znechutiť, dokonca Vás môžu odradiť. Keď sme pred ôsmimi rokmi hľadali nejaký pozemok v okolí Košíc, mali sme šťastie, že sme streli pani Štefanovú v RK Heriban SK. Pomohla nám nájsť skvelý pozemok v obci Hýľov. Pani Štefanová bola veľmi profesionálna a spoľahlivá, vždy ochotná pomôcť. Odporúčam ju každému, kto hľadá fakt profi realitného makléra. Tibor B. (referencia na makléra- Ing. Anna Štefanová)
Predaj 1 izbového bytu, Magurská ulica, Košice-Staré Mesto
1-izbový byt | Košice-Staré Mesto

Pri predaji bytu v centre Košíc sme sa obrátili na realitnú kanceláriu Heriban SK, ktorú nám odporúčili známi. Celý proces predaja bytu sme nechali v réžii pani Štefanovej. Jej profesionálny a zároveň ľudský prístup, ochota poradiť, pomôcť a napokon rýchly a bezproblémový predaj nám potvrdili, že sme sa rozhodli správne. Prajeme všetko dobré a nech máte viac takých spokojných zákazníkov ako sme my. Rodina Kurucová (referencia na makléra- Ing. Anna Štefanová)