Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Služby

 

Hlavnou úlohou je sprevádzať klienta realitným obchodom, byť jeho poradcom a pomocníkom. Našou prioritou ako realitných maklérov je bezpečnosť prevodu vlastníckeho práva a  úhrady kúpnej ceny. 

Služba realitnej kancelárie je predovšetkým obchodného charakteru. Kvalifikovaný predaj nehnuteľnosti za najvyššiu možnú cenu je zmyslom tejto služby. Kľúčom je vedieť správne nastaviť s klientom cenu

Rozsah realitných služieb záleží od individuálnej dohody s klientom s tým súvisí aj výška našej provízie.

Vedomosti a zručnosti získavame školeniami a počas realitnej praxe. Sledujeme trendy a vieme sa vysporiadať s rastúcimi nárokmi trhu. 

Komunikácia je základný nástroj, ktorý využívame v našej práci. Počas celého realitného obchodu komunikujeme so všetkými zúčastnenými stranami, s ich právnymi zástupcami, znalcami, geodetmi, finančnými poradcami, bankami, katastrálnym odborom okresného úradu, právnikmi.

Dôraz kladieme na rôzne lehoty (splatnosti úverov, následné kúpy, vysťahovanie, dokončenia stavebných prác) a umenie skĺbiť jednotlivé úkony tak, aby všetky termíny, splatnosti, vysťahovania, nasťahovania sedeli a klienti neutrpeli žiadnu ujmu. 

Chceme upozorniť klientov, že aj napriek tomu, že máme elementárny prehľad a vieme čiastkovo poradiť, nie sme oprávnení poskytovať poradenské služby v oblastiach, na ktoré nemáme oprávnenie. Napr. nie sme daňoví poradcovia a nemôžme legálne poskytovať daňové poradenstvo. Vieme Vás upozorniť, aby ste sa s kompetentnou osobou poradil.