Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Spolupráca s developermi

Ako realitná kancelária ponúkame developerom viacero služieb a výhod, ktoré im pomôžu v ich projektoch. Ako vieme byť užitoční :

ZÍSKANIE POZEMKOV: pomôžeme nájsť vhodné pozemky pre Vaše projekty. Zahŕňa to preskúmanie trhu a vyhľadávanie vhodných lokalít na výstavbu.

ZHODNOCOVANIE INVESTÍCIE: pomôžeme pri hodnotení investície do konkrétnych projektov.

ZMLUVY A PRÁVNE ZÁLEŽITOSTI: vypracovanie a spracovanie kúpnych zmlúv, stavebných povolení a riešenie ďalších právnych otázok spojených s projektmi.

PREDAJ A MARKETING: po dokončení projektu pomôžeme s predajom jednotiek alebo nehnuteľnosti developerom. Zahŕňa marketingové aktivity, prehliadky a vyjednávanie s potenciálnymi kupcami.

SPRÁVA PROJEKTOV: sprostredkovať dohľad nad stavebnými prácami, kontrolu kvality, bezpečnosti práce a koordináciu jednotlivých fáz projektu.

POPRADENSTVO PRI VÝVOJI PROJEKTOV: pomôžeme identifikovať trendy na trhu nehnuteľnosti a odporučiť stratégie vývoja projektov, ktoré budú zodpovedať aktuálnym potrebám trhu.

SPROSTREDKOVANIEN FINANCOVANIA: pomôžeme pri hľadaní finančných prostriedkov na financovanie ich projektov, vrátane hypoték, úverov alebo investícií od potenciálnych investorov.

OBCHODNÉ KONTAKTY: S existujúcim portfóliom a sieťou kontaktov pomôžeme pri vyhľadávaní obchodných príležitostí a partnerstiev.

DATABÁZA NEHNUTEĽNOSTÍ: poskytnutie prístupu k databáze nehnuteľností a trhovým informáciám je cenná služba pre developerov pri ich rozhodovacom procese.

ODBORNÁ ZNALOSŤ TRHU: poskytnutie aktuálnych informácií o miestnom trhu nehnuteľností, vrátane cien, dopytu a ponuky.

Pracujeme na tom aby sme ako realitná kancelária mala odborné znalosti a schopnosti na splnenie potrieb developerov a poskytovala im pridanú hodnotu pri ich projektoch. Spokojní developeri sú pre našu realitnú kanceláriu dlhodobí a lojálny klienti.