Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Finančné služby, hypotéky, poistenie

Máme  znalosti v oblasti hypoték, úverové ako aj daňovej a stavebnej legislatívy. 

Spolupracujeme s úverovými hypotekárnymi poradcami spoločnosti Finportal.

Úveroví hypotekárni poradcovia (známi aj ako hypotekárni brokery) sú špecializovaní odborníci, ktorí vám pomôžu pri hľadaní a uzatváraní hypotekárneho úveru na kúpu nehnuteľnosti. Ich služby sú zamerané na poskytnutie Vám najlepších možných podmienok pre hypotekárny úver na základe vašich finančných potrieb a možností. Tu je niekoľko spôsobov, ako môžu hypotekárni poradcovia pomôcť:

Poradenstvo pri výbere hypotekárneho úveru: Hypotekárni poradcovia vám pomôžu identifikovať rôzne typy hypotekárnych úverov a pomôžu vám vybrať ten, ktorý najlepšie vyhovuje vašim finančným cieľom a potrebám. To zahŕňa porovnanie úrokových sadzieb, dĺžky úveru a iných podmienok.

Hľadanie najlepších ponúk na trhu: Hypotekárni poradcovia majú prístup k rôznym poskytovateľom hypoték a môžu vám pomôcť nájsť najlepšie ponuky s najvýhodnejšími úrokovými sadzbami a podmienkami.

Hodnotenie vašej schopnosti splácať: Pomôžu vám posúdiť vašu schopnosť splácať hypotekárny úver na základe vášho príjmu, výdavkov a iných finančných faktorov. Tým sa zabezpečí, že si môžete dovoliť úver bez nadmerného finančného zaťaženia.

Vyjednávanie s bankami a veriteľmi: Hypotekárni poradcovia budú viesť rokovania s bankami a veriteľmi v záujme dosiahnutia najlepších podmienok pre vás. Tým môžete ušetriť peniaze a získať výhodnejší úver.

Administratívna pomoc: Poskytnú vám pomoc pri spracovaní potrebnej dokumentácie a pripravení žiadosti o hypotekárny úver.

Poradenstvo pri predčasnom splatení a refinancovaní: Pomôžu vám pri plánoch na predčasné splatenie úveru alebo pri refinancovaní hypotéky, ak sa zmenili vaše finančné okolnosti.

Prístup k širšiemu trhu: Hypotekárni poradcovia môžu mať prístup k produktom a poskytovateľom, ku ktorým by ste inak nemuseli mať priamy prístup.

Odborná znalosť trhu: Majú odbornú znalosť trhu s hypotékami a môžu vám poskytnúť rady o aktuálnych trendoch a príležitostiach.

Ochranu vašich záujmov: Ich primárnym cieľom je chrániť vaše záujmy a zabezpečiť, aby ste mali čo najvýhodnejší hypotekárny úver.

Služby hypotekárnych poradcov sú obzvlášť užitočné pre tých, ktorí sú noví v procese nákupu nehnuteľnosti a nie sú oboznámení s komplexnosťou hypotekárnych úverov. S ich pomocou môžete získať výhodné hypotekárne podmienky a zabezpečiť, aby váš úver bol v súlade s vašimi finančnými cieľmi a schopnosťami.