Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Agent kupujúceho

Služba známa ako “agent na strane kupujúceho”  je súčasťou realitných služieb. Pomáha ľuďom, ktorí hľadajú nehnuteľnosť na kúpu.  Maklér pracuje v záujme kupujúceho, nie v záujem predávajúceho. Hlavným cieľom je zabezpečiť, aby kupujúci dosiahol najlepší možný obchod a aby bol ochránený počas celého procesu kúpy nehnuteľnosti. Niekoľko spôsobov ako agent kupujúceho môže pomôcť:  

nájde vhodné nehnuteľnosti aby zodpovedali Vaším požiadavkám a preferenciám, vrátane polohy, typu nehnuteľnosti, veľkosti a rozpočtu

- jedná vo Váš prospech, obhajuje Vaše záujmy pri jednaní s predajcami a ich maklérmi

-zorganizuje, aby ste videli všetky potenciálne nehnuteľnosti, ktoré vás zaujímajú

- zhodnotí ich trhové ceny

-vyjedná najlepšiu cenu a ďalšie podmienky

- dohliadne na administratívnu a právnu stránku procesu kúpy vrátane podpisu zmlúv, kontrolného zoznamu dokumentov

-odporučí odborníkov, právnika, hypotekárneho poradcu, znalcov, ktorí Vám pomôžu v procese kúpy.

- poskytne právnu ochranu, rady pri prípadných otázkach alebo problémoch, ktoré sa môžu vyskytnúť počas procesu kúpy.

Rýchlejší a efektívnejší proces kúpy: S agentom kupujúceho môžete očakávať rýchlejší a hladší proces kúpy nehnuteľnosti, pretože on sa stará o mnoho administratívnych a organizačných úloh za vás.

Agent kupujúceho vám môže byť veľmi užitočný ak hľadáte nehnuteľnosť na kúpu, najmä ak nie ste oboznámení s miestnym trhom alebo nemáte dostatok skúseností s procesom kúpy nehnuteľnosti.

Cieľom je zabezpečiť, aby ste mali bezproblémový, výhodný nákup nehnuteľnosti a aby ste boli spokojní s výberom nehnuteľnosti. Nepotrebujeme, aby ste kúpili za každú cenu. Cieľom je aby ste boli spokojní klienti!