Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 
Ing. Klaudia Heribanová, RSc

Ing. Klaudia Heribanová, RSc

realitný maklér, konateľ

 • Slovensky
 • English
 • rusr
 • lrm
 • narks
 • sora

Som rodená Terasanka. Na sídlisku Terasa som  vyrastala, študovala a vybrala som si ho, ako domov pre moju rodinu.   

Špecializujem sa na predaj bytov, nebytových priestorov, domov na sídlisku Terasa a Košice Západ. 

Od 16 rokov sa venujem obchodu, komunikácii a neustále sa vzdelávam.

Svojou vytrvalosťou a cieľavedomosťou vždy dosiahnem cieľ a naplnenie potrieb klientov. Dáva  mi  zmysel, keď som súčasťou procesu, v ktorom si  ľudia plnia svoje sny a ciele v oblasti bývania.  

Pri práci realitnej maklérky využívam manažment, marketing, ekonómiu, právo, dane, znalosti z katastra, dizajn aj marketing. 

Vyhovuje mi mestský štýl bývania.  Absolvovala som kurz základy permakultúry a páči sa mi myšlienka, že aj v meste vieme byť bližšie k prírode

Minimalizmus. Princípy a pravidlá upratovania podľa Marie Kondo využívam v osobnom aj pracovnom živote. Viem ľuďom poradiť ako si poradiť s obmedzeným priestorom. Klientom ponúkam tipy ako sa zbaviť zbytočností a udržať si poriadok. Nájsť systém v upratovaní a radosť, harmóniu vo svojich bytoch.

Vo svete financií som podnikala 10 rokov a mojím najväčším úspechom bola pozícia obchodnej riaditeľky. Patrila som medzi najlepších obchodníkov

Mám skúsenosti aj s prácou promotérky, preto ak je potrebné a je to súčasť predajnej stratégie rada sa vyberiem do ulíc a priamo alebo prostredníctvom letákov oslovujem ľudí v danej lokalite. 

Mojím poslaním je: Objaviť, vyzdvihnúť krásu a silné  stránky každej nehnuteľnosti Stáť pri Vás keď si plníte svoje sny ohľadom bývania. 

Študovala som aj Školu Empatie aby som lepšie rozumela svojim klientom. 

Mojím cieľom realitnej maklérky je:

Byť ľudsky orientovaná

Byť majster svojho realitného remesla

Byť proaktívna

Byť profesionálka

Byť pravdivá 

 Byť usmievavá aby Vás obhliadky so mnou bavili

Od roku 2009  sa venujem profesii - realitná maklérka.  Získala som najvyšší kariérny titul RSc. (real estate consultant) v realitnej oblasti na Slovensku. 

Som vďačná, že som  sprievodcom pri  Vašich dôležitých životných rozhodnutiach:

 • prvý nákup vlastnej nehnuteľnosti
 • predávate svoju nehnuteľnosť …odchádzate  do zahraničia , sťahujete sa  do iného mesta, 
 • idete študovať do Košíc a chcete vlastné bývanie
 • predaj po dedičstve, rozvode
 • narodenie bábätka 
 • kúpa investičnej nehnuteľnosti
 • presťahovanie sa na vidiek 
 • po smrti rodičov potrebujete predať nehnuteľnosť

Som matka 2 detí. Vďaka nim som sa naučila byť efektívna a produktívna. Šetrím Váš čas. Viem pochopiť čo potrebujú rodiny s deťmi. 

Vo svojom voľnom čase sa venujem športu a tancu. Dcéra sa venuje krasokorčuľovaniu a syn futbalu. Som disciplinovaná, vytrvalá.

 

Kontaktujte ma

Certifikáty a ocenenia

Moje referencie

2-izb.byt s 6m logiou, rekonštr., ul.Trieda SNP, KE-Terasa
2-izbový byt | Košice-Západ

Rád by som sa poďakoval manželom Heribanovcom za predaj mojej nehnuteľnosti. Predávať nehnuteľnosť zo zahraničia nie je jednoduché, celý 'white glove service' som dal do rúk kancelárie, taktiež som musel riešiť danové a legálne otázky medzi cudzími krajinami, vo všetkom som dostal promptne odpovede na základe ktorých som sa vedel rýchlo orientovať a rozhodnúť. Nehnuteľnosť sa podarilo predať za 2 týždne za cenu akú som požadoval. RK vrelo odporúčam - Dakujem!


novostavba 4-izb.rodinného domu, NOVÉ MOKRANCE,KE-okolie
Rodinný dom | Mokrance

Na základe vlastných niekoľkoročných skúseností môžem realitnú kanceláriu HERIBAN a manželov Heribanových odporučiť : Zoznámili sme sa v roku 2010, keď som potreboval predať byt. Tak zrealizovali predaj bytu. Neskôr mi pomohli predať rodinný dom. Vzhľadom na to, že som bol spokojný, oslovil som ich na ďalšiu spoluprácu - predaj nehnuteľností v developerskom projekte - IBV NOVÉ MOKRANCE. Zrealizovali predaj niekoľkých nehnuteľností opäť k mojej spokojnosti. Momnetálne začíname spolupracovať na ďalšom developerskom projekte IBV VÝCHODNÉ MOKRANCE. Doposiaľ vždy ústretovosť, rýchlosť, odbornosť a ľudskosť.