Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

rodinný dom s 11,5ár.pozemkom, obec Poproč, Košice-okolie

Interné ID: 4646261
Ulica: Mieru
Obec: Poproč
Okres: Košice - okolie
Kraj: Košický kraj
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
83 000 €

Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária Heriban reality Vám ponúka exkluzívne na predaj rodinný dom s 11,5 árovým pozemkom v obci Poproč, Košice okolie, v kľudnej lokalite obklopenej lesmi, bez neprispôsobivých občanov. /smer Košice, Malá Ida, Šemša, Hodkovce, Nováčany, Rudník, Jasov, Poproč/.
Obec sa nachádza cca 28km od Košíc a 13km od Moldavy nad Bodvou.
link na stránku obce: poproc.sk/

Dom sa nachádza na ulici Mieru, je vhodný na celoročné bývanie alebo aj ako chalupa na víkendy. Dom bol doteraz celoročne obývaný a je čiastočne rekonštruovaný.

Dom má zastavanú plochu cca 95m2, celková plocha predávaného pozemku je 1147m2.
Dom bol postavený v cca 1950 a prístavba z tehly je z 1965, stav.materiál domu-zmiešaný a tehlový. Strecha je šikmá, menená lepenková krytina pred 8rokmi.

Rozloženie miestností v dome:
-predsieň, chodba
-priestranná kuchyňa, 2 samostatné veľké izby
-kúpelňa s vaňou a bojlerom na teplú vodu, samostatné wc, špajza

Dom je čiastočne rekonštruovaný:
-rekonštruovaná kúpeľňa zpred 9 rokov
-plastové okná a plastové vchodové dvere
-kuchyňa-linka so sporákom na plyn a sporákom na tuhé palivo
-podlahy-plávajúce podlahy, lino a dlažba

V prípade záujmu vie nábytok v dome zostať po dohode.

Inžinierske siete: Elektrina. Voda-vodovod zavedený do domu. Plyn v dome. Odpad-kanalizácia. Kúrenie-v izbách sú plynové gamatky a kachľové pece. V kuchyni sú tiež plyn.gamatky.

Predávaný dom je ako prvý dom od cesty v rámci spoločného dvora spolu s ďalšími 2 menšími domami v dvore, z toho 1 z nich je neobývaný.

Spolu s rodinným domom sa predáva:
⭐️ pozemok o celkovej výmere 1147m2, z toho 1000m2 je pozemok vo výlučnom vlastníctve predávajúcich a 147m2 je vo vlastníctve predávajúcich vrámci spoločného prechod.dvora. 
Z výmery 1147m2 je 1 samostatná záhrada(so šírkou 11m) s výmerou 685m2 a prístupom k pozemku od predávaného domu cez spoločný dvor ale aj s prístupom priamo zo zadnej ulice Východná. Na tejto záhrade sú ovocné stromy ako hruška, jablone, slivky, broskyňa, orechy, hrozno.
⭐️ betónová pivnica s klembou, so zavedenou elektrinou a udiareň
⭐️ budova bez označenia súpisným číslom nachádzajúca sa za domom, so zastavanou plochou 115m2-je to neobývaná bytová jednotka v pôvodnom stave(kuchyňa s pecou, izba s kachľami, kúpelňa, špajza), dreváreň a komora. Budova má menenú lepenkovú strechu.

Dom a pozemky sú v osobnom vlastníctve, je možné kúpiť aj cez hypotéku, kúpou je dom voľný na odovzdanie. Cena je vrátane poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv k tejto nehnuteľnosti.

Všetky potrebné informácie týkajúce sa nehnuteľnosti ako aj obhliadku Vám zabezpečí licencovaný realitný maklér Peter Heriban, tel. č. 0908796298, info@kosice-reality.sk.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
čiastočne prerobený
Úžitková plocha:
95 m2
Plocha pozemku:
1147 m2
Balkón:
nie
Zateplený objekt:
nie
Terasa:
nie

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Ing. Peter Heriban

Ing. Peter Heriban

realitný maklér, konateľ

  • Slovensky
  • English
  • rusr
  • narks
  • sora

Volám sa Peter Heriban, narodil som sa v r.1980 a pochádzam od Trnavy, kde som vyrastal v rodine s 2 mladšími sestrami. Vyštudoval som vysokú školu Ekonomickú, kde som spoznal aj moju manželku Klaudy. V 2003 sme sa presťahovali do Klaudynho rodného mesta, do Košíc, ktoré je už roky aj mojim domovom. Mám úžasné 2 deti  Sofinku a Filipka, na ktorých som veľmi hrdý.

Spolu s Klaudy sme sa po škole rozhodli pre podnikanie v oblasti obchodu, pomoci ľudom. 6 rokov sme podnikali vo finančnom poradenstve, mali vlastnú pobočku, tím finančných poradcov, robili sme vlastné semináre. Odmenou boli pre mňa stovky spokojných klientov, ktorým som pomohol si zabezpečiť dôchodok, poistenie či sporenie.

Vplyvom okolností sme sa v r.2009 rozhodli pre zmenu. Stále sme chceli zostať v oblasti obchodu a služieb, lebo práca s ľuďmi a pomoc ľudom ma veľmi baví, tak sme sa rozhodli pre budovanie si vlastnej značky v realitách pre lokalitu Košice a Košice okolie.

 

Mojim životným číslom je 8 a navyše som v znamení baran, čo vystihuje aj moje vlastnosti a schopnosti potrebné pre úspešnú prácu realitného makléra:

  • neustále sa vzdelávam a pracujem na sebe
  • mám vysoký zmysel pre spravodlivosť, spravodlivé jednanie a konanie, ľudia mi dôverujú a vedia sa na mňa spoľahnúť
  • som pracovitý, trpezlivý, mám organizačné schopnosti, dar zdravého úsudku,
  • mám veľkú zodpovednosť a dôraz na detaily, som vytrvalý a húževnatý
  • využívam svoju intuíciu a som empatický

 

Ako realitný maklér som:

Profesionálny a spoľahlivý: mám odborné vedomosti a 14ročné skúsenosti v oblasti nehnuteľností. Som spoľahlivý a dodržiavam vysoké štandardy etiky a profesionality.

Výborné komunikačné schopnosti: som schopný efektívne a jasne komunikovať s klientmi, porozumieť ich potrebám a požiadavkám a odpovedať na ich otázky a obavy.

Vynikajúci obchodník: mám schopnosť vyjednávať a presviedčať, a to nielen pri stanovovaní cien, ale aj pri riešení prípadných sporov a konfliktov medzi kupujúcimi a predávajúcimi.

Vyhľadávač príležitostí:  aktívne skúmam trh s nehnuteľnosťami, sledujem vývoj cien, nové ponuky

Dôkladný a organizovaný: som dôkladný vo všetkých aspektoch svojej práce. Mám silné organizačné schopnosti a som schopný efektívne riadiť množstvo informácií, dokumentov a termínov, ktoré sú s touto prácou spojené.

Empatický a ohľaduplný: som schopný pochopiť potreby a očakávania klientov a prispôsobiť sa im. Som ohľaduplný voči ich individuálnym situáciám a viem, že kúpa alebo predaj nehnuteľnosti je často emocionálnym procesom.

Prispôsobivý a flexibilný: viem s prispôsobiť rôznym situáciám a potrebám klientov. Som flexibilný a pripravený pristúpiť k jedinečným výzvam a riešiť ich s nadšením a profesionalitou.

 

Mojimi obľúbeným citátmi, ktorými sa riadim v mojej práci:

"Čo dávaš, to dostaneš" , „ čo zaseješ, to zožneš"

Ja ako realitný maklér poskytujem svojim klientom kvalitnú realitnú službu a snažím sa tým získať si ich dôveru.

 

Kto chce, hľadá spôsoby, kto nechce, hľadá dôvody.“

Mám skutočnú vášeň a motiváciu pre túto prácu, aktívne hľadám spôsoby, ako prinášať výsledky a dosahovať úspech. Vzdelávam sa, zlepšujem svoje zručnosti a hľadám nové príležitosti. Snažím sa prekonať prekážky a vyhľadávať riešenia, aby som mohol lepšie slúžiť svojim klientom.

 

Nesnívaj svoj život. Začni žiť svoje sny.“

Ako realitný maklér je dôležité mať vášeň a túžbu pre túto prácu. Tým, že si stanovíme jasné sny a ciele v tejto oblasti, môžeme začať žiť a uskutočňovať svoje sny prostredníctvom aktívneho kroku.

To zahŕňa vzdelávanie sa, získavanie skúseností, budovanie siete kontaktov a vyhľadávanie príležitostí. Taktiež zahŕňa odvahu a odhodlanie prekonať obavy a prekážky, ktoré môžu vyskočiť na našej ceste.

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti