Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

2gener.rodinný dom s 10ár.pozemkom, Nižná Kamenica,KE-okolie

Obec: Nižná Kamenica
Okres: Košice - okolie
Kraj: Košický kraj
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
115 000 €

Popis nehnuteľnosti

prerušený predaj

Realitná kancelária Heriban SK Vám ponúka Exkluzívne na predaj veľký 2 generačný rodinný dom s  rovinatým 10 árovým pozemkom v obci Nižná Kamenica, okres Košice okolie, v pokojnej lokalite obklopenej lesmi, ale zároveň aj žiadanej lokalite s množstvom novopostavených rodinných domov.

Obec sa nachádza 23 km od Košíc a cca 20 minút cesty autom, s počtom cca 700 obyvateľov má  dobrú občiansku vybavenosť-základná a materská škola, potraviny Jednota, kostol, futb.ihrisko. Lekáreň, lekári, polícia,.... sú v Bidovciach.
link na stránku obce:   http://www.niznakamenica.sk/
Blízke susedné obce Nižnej Kamenice sú Bidovce, Svinica, Vyšná Kamenica, Herľany, Čakanovce či Košický Klečenov.

Dom sa nachádza v zastavanom území obce medzi inými domami, je vhodný na viacgeneračné bývanie pre väčšiu rodinu.

Dom má zastavanú plochu cca 110m2, celková plocha pozemku je 1000m2. Pozemok je rovinatý, má výbornú šírku 21m2 a dĺžku 49m2.

Dom bol postavený v 1980, stav.materiál domu je kváder, fasáda je brizolit. Strecha domu je šikmá, plechová.


Rozloženie miestností v dome:
-Suterén-menšia pivnica
-Vyvýšené prízemie- veľká a menšia kuchyňa, komora, kotolňa s práčovňou, veľká garáž, chodba, betónové schodisko na 1.poschodie
-Prvé poschodie-3 samostatné izby, kúpelňa s wc, komora, chodba, loggia cez 2 izby , betónové schodisko
-Druhé poschodie-3 samostatné izby, komora, loggia cez 2 izby, betónové schodisko
-Podkrovie
Za domom sa nachádzajú ešte menšie murované hospod.budovy-letná kuchynka, komora, špajz, ...

Dom je v úplne pôvodnom, ale v dobrom technickom stave, je neobývaný a vyžaduje si kompletnú rekonštrukciu.
Dom má pôvodné okná, kúpelne, kuchyne, podlahy,... 

Inžinierske siete: elektrina a vodovod. Odpad je cez žumpu. Plyn a kanalizácia nie je v obci. Kúrenie bolo cez kotol na tuhé palivo a radiátory. Optika od Telekom pred domom. Elektrina a vodovod je momentálne odpojená.
Prístup ku domu a pozemkom je po asfaltovej ceste.

Dom je v osobnom vlastníctve, je možné kúpiť aj cez hypotéku, kúpou je dom voľný na odovzdanie. Cena je vrátane poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv k tejto nehnuteľnosti.

Všetky potrebné informácie týkajúce sa nehnuteľnosti ako aj obhliadku Vám zabezpečí licencovaný realitný maklér Ing. Peter Heriban, 0908796298
Realitná kancelária Heriban SK,s.r.o.
Murgašova 3, 040 01 Košice
mobil:0908796298
e-mail: info@kosice-reality.sk
kosice-reality.sk

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Plocha pozemku:
1000 m2
Typ zeme:
rovina
Úžitková plocha:
330 m2
Zastavaná plocha:
110 m2
Stav:
pôvodný stav
Celková plocha:
1000 m2

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Ing. Peter Heriban

Ing. Peter Heriban

realitný maklér, konateľ

  • Slovensky
  • English
  • rusr
  • narks
  • sora

Volám sa Peter Heriban, narodil som sa v r.1980 a pochádzam od Trnavy, kde som vyrastal v rodine s 2 mladšími sestrami. Vyštudoval som vysokú školu Ekonomickú, kde som spoznal aj moju manželku Klaudy. V 2003 sme sa presťahovali do Klaudynho rodného mesta, do Košíc, ktoré je už roky aj mojim domovom. Mám úžasné 2 deti  Sofinku a Filipka, na ktorých som veľmi hrdý.

Spolu s Klaudy sme sa po škole rozhodli pre podnikanie v oblasti obchodu, pomoci ľudom. 6 rokov sme podnikali vo finančnom poradenstve, mali vlastnú pobočku, tím finančných poradcov, robili sme vlastné semináre. Odmenou boli pre mňa stovky spokojných klientov, ktorým som pomohol si zabezpečiť dôchodok, poistenie či sporenie.

Vplyvom okolností sme sa v r.2009 rozhodli pre zmenu. Stále sme chceli zostať v oblasti obchodu a služieb, lebo práca s ľuďmi a pomoc ľudom ma veľmi baví, tak sme sa rozhodli pre budovanie si vlastnej značky v realitách pre lokalitu Košice a Košice okolie.

 

Mojim životným číslom je 8 a navyše som v znamení baran, čo vystihuje aj moje vlastnosti a schopnosti potrebné pre úspešnú prácu realitného makléra:

  • neustále sa vzdelávam a pracujem na sebe
  • mám vysoký zmysel pre spravodlivosť, spravodlivé jednanie a konanie, ľudia mi dôverujú a vedia sa na mňa spoľahnúť
  • som pracovitý, trpezlivý, mám organizačné schopnosti, dar zdravého úsudku,
  • mám veľkú zodpovednosť a dôraz na detaily, som vytrvalý a húževnatý
  • využívam svoju intuíciu a som empatický

 

Ako realitný maklér som:

Profesionálny a spoľahlivý: mám odborné vedomosti a 14ročné skúsenosti v oblasti nehnuteľností. Som spoľahlivý a dodržiavam vysoké štandardy etiky a profesionality.

Výborné komunikačné schopnosti: som schopný efektívne a jasne komunikovať s klientmi, porozumieť ich potrebám a požiadavkám a odpovedať na ich otázky a obavy.

Vynikajúci obchodník: mám schopnosť vyjednávať a presviedčať, a to nielen pri stanovovaní cien, ale aj pri riešení prípadných sporov a konfliktov medzi kupujúcimi a predávajúcimi.

Vyhľadávač príležitostí:  aktívne skúmam trh s nehnuteľnosťami, sledujem vývoj cien, nové ponuky

Dôkladný a organizovaný: som dôkladný vo všetkých aspektoch svojej práce. Mám silné organizačné schopnosti a som schopný efektívne riadiť množstvo informácií, dokumentov a termínov, ktoré sú s touto prácou spojené.

Empatický a ohľaduplný: som schopný pochopiť potreby a očakávania klientov a prispôsobiť sa im. Som ohľaduplný voči ich individuálnym situáciám a viem, že kúpa alebo predaj nehnuteľnosti je často emocionálnym procesom.

Prispôsobivý a flexibilný: viem s prispôsobiť rôznym situáciám a potrebám klientov. Som flexibilný a pripravený pristúpiť k jedinečným výzvam a riešiť ich s nadšením a profesionalitou.

 

Mojimi obľúbeným citátmi, ktorými sa riadim v mojej práci:

"Čo dávaš, to dostaneš" , „ čo zaseješ, to zožneš"

Ja ako realitný maklér poskytujem svojim klientom kvalitnú realitnú službu a snažím sa tým získať si ich dôveru.

 

Kto chce, hľadá spôsoby, kto nechce, hľadá dôvody.“

Mám skutočnú vášeň a motiváciu pre túto prácu, aktívne hľadám spôsoby, ako prinášať výsledky a dosahovať úspech. Vzdelávam sa, zlepšujem svoje zručnosti a hľadám nové príležitosti. Snažím sa prekonať prekážky a vyhľadávať riešenia, aby som mohol lepšie slúžiť svojim klientom.

 

Nesnívaj svoj život. Začni žiť svoje sny.“

Ako realitný maklér je dôležité mať vášeň a túžbu pre túto prácu. Tým, že si stanovíme jasné sny a ciele v tejto oblasti, môžeme začať žiť a uskutočňovať svoje sny prostredníctvom aktívneho kroku.

To zahŕňa vzdelávanie sa, získavanie skúseností, budovanie siete kontaktov a vyhľadávanie príležitostí. Taktiež zahŕňa odvahu a odhodlanie prekonať obavy a prekážky, ktoré môžu vyskočiť na našej ceste.

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti