Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

murov.chata+3,9ár.pozemok, zariadená, Košická Nová Ves/Zdoba

Ulica: Zdoba
Obec: Košice-Košická Nová Ves
Okres: Košice III
Kraj: Košický kraj
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Chata
89 900 €

Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária Heriban SK Vám ponúka exkluzívne na predaj murovanú chatu v obľúbenej a žiadanej záhradkárskej oblasti v katastr.území Košice-Košická Nová Ves, nachádzajúca sa medzi Furčou a obcou Sady nad Torysou/časť Zdoba.
Pokojná chatová lokalita ideálna na oddych a rekreáciu s rodinou a priateľmi, pestovanie v záhrade, turistiku a zber húb v okolitých lesoch. S krásnym výhľadom na Slanské vrchy. (Viacero okolitých prerobených chát sú užívané celoročne)

Chata je skolaudovaná, má pridelené súpisné číslo, zastavaná plocha chaty je 24m2, úžitkovú výmeru má chata cca 65m2, keďže sa skladá z 2 podlaží a podkrovia.
Celková plocha pozemku je 392m2, pozemok má šírku cca 13m, pozemok je rovinatý a oplotený. Na pozemku je vysadených viacero ovocných stromov (čerešňa, jablone, marhule, hrozno, ríbezle, maliny... ) a okrasných kríkov (tuje, ruže, hortenzie, zlatý dážď, orgován,...).
Chata bola postavená v r.1990, stav.materiál chaty je tehla, strecha je šikmá-trapézový plech.

Rozloženie miestností v chate:
- prízemie- kuchyňa s krbom, komora
-1.poschodie-obývačka s pieckou, kúpelňa so sprchou, drevené schody do podkrovia
- podkrovie-1 hala s prijemným dreveným obkladom na prespanie + balkón s výhľadom do záhrady

Chata je užívaná a vo veľmi dobrom udržiavanom stave:
-menená kuchynská linka
-kúpeľňa so sprchou, umývadlom so skrinkou a zrkadlom a bojlerom na teplú vodu
-podlahy-dlažba, plávajúce a drevené podlahy
-pôvodné drevené okná

Chata sa predáva aj s komplet zariadením, viď fotky:
-v kuchyni-linka s elektr.platničkou, stoly, stoličky
-v obývačke-gaučová zostava, skrine, komody
-v podkroví-postele
Na záhrade je zriadené vydláždené miesto pre stolovanie, kde zostáva aj stôl, stoličky, slnečník.
Na konci záhrady zostáva plechová búda na  drevo a majiteľ necháva v cene aj pílu, krovinorez, kosačku a iné náradie.

Siete:
-elektrina v chate
-už celoročný vodovod zavedený do kuchyne a kúpeľne. Teplá voda je cez bojler.
-kúrenie-krb v kuchyni a piecka v obývačke
-suché WC na konci záhrady

Príjazd ku chate je cez upravovanú spevnenú cestu.

Všetky potrebné informácie týkajúce sa nehnuteľnosti ako aj obhliadku Vám zabezpečí licencovaný realitný maklér Ing. Peter Heriban.
Realitná kancelária Heriban SK,s.r.o.
Murgašova 3, 040 01 Košice
mobil:0908796298
e-mail: info@kosice-reality.sk
kosice-reality.sk

Vlastnosti

Status:
aktívne
Plocha pozemku:
392 m2
Typ zeme:
rovina
Úžitková plocha:
65 m2
Zastavaná plocha:
24 m2

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Ing. Peter Heriban

Ing. Peter Heriban

realitný maklér, konateľ

  • Slovensky
  • English
  • rusr
  • narks
  • sora

Volám sa Peter Heriban, narodil som sa v r.1980 a pochádzam od Trnavy, kde som vyrastal v rodine s 2 mladšími sestrami. Vyštudoval som vysokú školu Ekonomickú, kde som spoznal aj moju manželku Klaudy. V 2003 sme sa presťahovali do Klaudynho rodného mesta, do Košíc, ktoré je už roky aj mojim domovom. Mám úžasné 2 deti  Sofinku a Filipka, na ktorých som veľmi hrdý.

Spolu s Klaudy sme sa po škole rozhodli pre podnikanie v oblasti obchodu, pomoci ľudom. 6 rokov sme podnikali vo finančnom poradenstve, mali vlastnú pobočku, tím finančných poradcov, robili sme vlastné semináre. Odmenou boli pre mňa stovky spokojných klientov, ktorým som pomohol si zabezpečiť dôchodok, poistenie či sporenie.

Vplyvom okolností sme sa v r.2009 rozhodli pre zmenu. Stále sme chceli zostať v oblasti obchodu a služieb, lebo práca s ľuďmi a pomoc ľudom ma veľmi baví, tak sme sa rozhodli pre budovanie si vlastnej značky v realitách pre lokalitu Košice a Košice okolie.

 

Mojim životným číslom je 8 a navyše som v znamení baran, čo vystihuje aj moje vlastnosti a schopnosti potrebné pre úspešnú prácu realitného makléra:

  • neustále sa vzdelávam a pracujem na sebe
  • mám vysoký zmysel pre spravodlivosť, spravodlivé jednanie a konanie, ľudia mi dôverujú a vedia sa na mňa spoľahnúť
  • som pracovitý, trpezlivý, mám organizačné schopnosti, dar zdravého úsudku,
  • mám veľkú zodpovednosť a dôraz na detaily, som vytrvalý a húževnatý
  • využívam svoju intuíciu a som empatický

 

Ako realitný maklér som:

Profesionálny a spoľahlivý: mám odborné vedomosti a 14ročné skúsenosti v oblasti nehnuteľností. Som spoľahlivý a dodržiavam vysoké štandardy etiky a profesionality.

Výborné komunikačné schopnosti: som schopný efektívne a jasne komunikovať s klientmi, porozumieť ich potrebám a požiadavkám a odpovedať na ich otázky a obavy.

Vynikajúci obchodník: mám schopnosť vyjednávať a presviedčať, a to nielen pri stanovovaní cien, ale aj pri riešení prípadných sporov a konfliktov medzi kupujúcimi a predávajúcimi.

Vyhľadávač príležitostí:  aktívne skúmam trh s nehnuteľnosťami, sledujem vývoj cien, nové ponuky

Dôkladný a organizovaný: som dôkladný vo všetkých aspektoch svojej práce. Mám silné organizačné schopnosti a som schopný efektívne riadiť množstvo informácií, dokumentov a termínov, ktoré sú s touto prácou spojené.

Empatický a ohľaduplný: som schopný pochopiť potreby a očakávania klientov a prispôsobiť sa im. Som ohľaduplný voči ich individuálnym situáciám a viem, že kúpa alebo predaj nehnuteľnosti je často emocionálnym procesom.

Prispôsobivý a flexibilný: viem s prispôsobiť rôznym situáciám a potrebám klientov. Som flexibilný a pripravený pristúpiť k jedinečným výzvam a riešiť ich s nadšením a profesionalitou.

 

Mojimi obľúbeným citátmi, ktorými sa riadim v mojej práci:

"Čo dávaš, to dostaneš" , „ čo zaseješ, to zožneš"

Ja ako realitný maklér poskytujem svojim klientom kvalitnú realitnú službu a snažím sa tým získať si ich dôveru.

 

Kto chce, hľadá spôsoby, kto nechce, hľadá dôvody.“

Mám skutočnú vášeň a motiváciu pre túto prácu, aktívne hľadám spôsoby, ako prinášať výsledky a dosahovať úspech. Vzdelávam sa, zlepšujem svoje zručnosti a hľadám nové príležitosti. Snažím sa prekonať prekážky a vyhľadávať riešenia, aby som mohol lepšie slúžiť svojim klientom.

 

Nesnívaj svoj život. Začni žiť svoje sny.“

Ako realitný maklér je dôležité mať vášeň a túžbu pre túto prácu. Tým, že si stanovíme jasné sny a ciele v tejto oblasti, môžeme začať žiť a uskutočňovať svoje sny prostredníctvom aktívneho kroku.

To zahŕňa vzdelávanie sa, získavanie skúseností, budovanie siete kontaktov a vyhľadávanie príležitostí. Taktiež zahŕňa odvahu a odhodlanie prekonať obavy a prekážky, ktoré môžu vyskočiť na našej ceste.

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti