Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária Heriban SK Vám ponúka exkluzívne na predaj 1 podlažný rodinný dom so širokým 18 árovým pozemkom v obci Paňovce, okres Košice-okolie, v pokojnej lokalite obklopenej krásnou prírodou a lesom, s rýchlym prístupom do mesta Košice, smer Košice – Šaca – Čečejovce - Paňovce. Obec je bez neprispôsobivých obyvateľov.

Obec sa nachádza 25 km od Košíc a cca 25 minút cesty autom, s počtom cca 600 obyvateľov má  dobrú občiansku vybavenosť-základná(1-4) a materská škola, potraviny, kostol, obecný úrad, miestny rybník. Ďalšie služby nájdete vo väčšej susednej obci Čečejovce.
link na stránku obce:  obecpanovce.sk

Dom sa nachádza v zastavanom území obce Paňovce medzi inými rodinnými domami,  je vhodný na rodinné bývanie alebo aj ako víkendová alebo celoročne obývateľná chalupa.
Dom má zastavanú plochu 166m2, výmera pozemku je 1797m2. Pozemok je prevažne rovinatý, široký až 23m, s menším jazierkom, množstvom rodiacich ovocných stromov a kríkov (jablká, hrušky, dule, slivky, marhule, čerešne, višne, orechy, ríbezle, maliny, egreše, jahody, figy) a bohatým priestorom na pestovanie či trávenie voľného času.

Dom bol postavený v 1937, stav.materiál domu je nepálená tehla. Strecha domu je šikmá-plechová od firmy Blachotrapez, novo rekonštruovaná.

Rozloženie miestností v dome:
-veľká predsieň s miestom pre vstav.skriňu či vešiak.zostavu (s výstupom do podkrovia)
-priestranná kuchyňa s halou
-veľká izba
-kúpelňa so sprchou a wc
-miestnosť slúžiaca teraz ako dielňa(komora, sklad)
Dom nie je podpivničený. V podkroví pod novou strechou je priestor na 2-3 ďaľšie izby.

Dom je obývaný a bol čiastočne rekonštruovaný v rokoch 2015-17:
-kompletne novo menená strecha-trámy, plechová krytina, 3 vikiere s drevenými eurooknami
-kompletne menená elektroinštalácia v dome,  nová elektrická prípojka
-nové rozvody vody a odpadu
-kompletne menené hlinené omietky
-renovované pôvodné okná a dvere, nové posuvné dvere v kúpelni
- podlaha je zaizolovaná penovým sklom v hrúbke 40cm, 1/2 domu je oddrenážovaná
-menená drevená podlaha v kuchyni a v izbe, dlažba na chodbe a v kúpelni
-piecka v kuchyni aj v izbe
-kuchynská linka z masívu s pracovným ostrovčekom a sporákom
-príprava na radiátory, rozvody kúrenia sú uložené pod podlahou
- rekonštrukcia prebehla na základe projektu a konzultácii s ozartur.sk a byvamezdravo.sk 

Inžinierske siete: 
-menené rozvody elektriny
-voda-obecný vodovod, bojler na ohrev teplej vody
-odpad-žumpa
-kúrenie je cez 2 piecky+príprava na radiátory+podlahové kúrenie v kúpelni
-plyn-na ulici
Prístup ku domu a pozemku je od hlavnej asfaltovej cesty.

Dom je v osobnom vlastníctve, je možné kúpiť aj cez hypotéku, kúpou je dom voľný na odovzdanie. 
Všetky potrebné informácie týkajúce sa nehnuteľnosti ako aj obhliadku Vám zabezpečí licencovaný realitný maklér Ing. Peter Heriban, 0908796298
Realitná kancelária Heriban SK,s.r.o.
Murgašova 3, 040 01 Košice
mobil:0908796298
e-mail: info@kosice-reality.sk
kosice-reality.sk

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Plocha pozemku:
1800 m2
Typ zeme:
prevažne rovná
Zastavaná plocha:
166 m2
Stav:
čiastočne prerobený

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Ing. Peter Heriban

Ing. Peter Heriban

realitný maklér, konateľ

  • Slovensky
  • English
  • rusr
  • narks
  • sora

Volám sa Peter Heriban, narodil som sa v r.1980 a pochádzam od Trnavy, kde som vyrastal v rodine s 2 mladšími sestrami. Vyštudoval som vysokú školu Ekonomickú, kde som spoznal aj moju manželku Klaudy. V 2003 sme sa presťahovali do Klaudynho rodného mesta, do Košíc, ktoré je už roky aj mojim domovom. Mám úžasné 2 deti  Sofinku a Filipka, na ktorých som veľmi hrdý.

Spolu s Klaudy sme sa po škole rozhodli pre podnikanie v oblasti obchodu, pomoci ľudom. 6 rokov sme podnikali vo finančnom poradenstve, mali vlastnú pobočku, tím finančných poradcov, robili sme vlastné semináre. Odmenou boli pre mňa stovky spokojných klientov, ktorým som pomohol si zabezpečiť dôchodok, poistenie či sporenie.

Vplyvom okolností sme sa v r.2009 rozhodli pre zmenu. Stále sme chceli zostať v oblasti obchodu a služieb, lebo práca s ľuďmi a pomoc ľudom ma veľmi baví, tak sme sa rozhodli pre budovanie si vlastnej značky v realitách pre lokalitu Košice a Košice okolie.

 

Mojim životným číslom je 8 a navyše som v znamení baran, čo vystihuje aj moje vlastnosti a schopnosti potrebné pre úspešnú prácu realitného makléra:

  • neustále sa vzdelávam a pracujem na sebe
  • mám vysoký zmysel pre spravodlivosť, spravodlivé jednanie a konanie, ľudia mi dôverujú a vedia sa na mňa spoľahnúť
  • som pracovitý, trpezlivý, mám organizačné schopnosti, dar zdravého úsudku,
  • mám veľkú zodpovednosť a dôraz na detaily, som vytrvalý a húževnatý
  • využívam svoju intuíciu a som empatický

 

Ako realitný maklér som:

Profesionálny a spoľahlivý: mám odborné vedomosti a 14ročné skúsenosti v oblasti nehnuteľností. Som spoľahlivý a dodržiavam vysoké štandardy etiky a profesionality.

Výborné komunikačné schopnosti: som schopný efektívne a jasne komunikovať s klientmi, porozumieť ich potrebám a požiadavkám a odpovedať na ich otázky a obavy.

Vynikajúci obchodník: mám schopnosť vyjednávať a presviedčať, a to nielen pri stanovovaní cien, ale aj pri riešení prípadných sporov a konfliktov medzi kupujúcimi a predávajúcimi.

Vyhľadávač príležitostí:  aktívne skúmam trh s nehnuteľnosťami, sledujem vývoj cien, nové ponuky

Dôkladný a organizovaný: som dôkladný vo všetkých aspektoch svojej práce. Mám silné organizačné schopnosti a som schopný efektívne riadiť množstvo informácií, dokumentov a termínov, ktoré sú s touto prácou spojené.

Empatický a ohľaduplný: som schopný pochopiť potreby a očakávania klientov a prispôsobiť sa im. Som ohľaduplný voči ich individuálnym situáciám a viem, že kúpa alebo predaj nehnuteľnosti je často emocionálnym procesom.

Prispôsobivý a flexibilný: viem s prispôsobiť rôznym situáciám a potrebám klientov. Som flexibilný a pripravený pristúpiť k jedinečným výzvam a riešiť ich s nadšením a profesionalitou.

 

Mojimi obľúbeným citátmi, ktorými sa riadim v mojej práci:

"Čo dávaš, to dostaneš" , „ čo zaseješ, to zožneš"

Ja ako realitný maklér poskytujem svojim klientom kvalitnú realitnú službu a snažím sa tým získať si ich dôveru.

 

Kto chce, hľadá spôsoby, kto nechce, hľadá dôvody.“

Mám skutočnú vášeň a motiváciu pre túto prácu, aktívne hľadám spôsoby, ako prinášať výsledky a dosahovať úspech. Vzdelávam sa, zlepšujem svoje zručnosti a hľadám nové príležitosti. Snažím sa prekonať prekážky a vyhľadávať riešenia, aby som mohol lepšie slúžiť svojim klientom.

 

Nesnívaj svoj život. Začni žiť svoje sny.“

Ako realitný maklér je dôležité mať vášeň a túžbu pre túto prácu. Tým, že si stanovíme jasné sny a ciele v tejto oblasti, môžeme začať žiť a uskutočňovať svoje sny prostredníctvom aktívneho kroku.

To zahŕňa vzdelávanie sa, získavanie skúseností, budovanie siete kontaktov a vyhľadávanie príležitostí. Taktiež zahŕňa odvahu a odhodlanie prekonať obavy a prekážky, ktoré môžu vyskočiť na našej ceste.

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti