Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

NOVOSTAVBA, 4-izb.rodinný dom s 5,4ár.pozemkom, obec Cestice, KE-Okolie

Obec: Cestice
Okres: Košice - okolie
Kraj: Košický kraj
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
165 000 €

Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária Heriban SK Vám ponúka exkluzívne na predaj rozostavaný rodinný dom s 5,4-árovým pozemkom v obci CESTICE, okres Košice-okolie, v novovytvorenej lokalite nových rodinných domov na okraji obce Cestice, s výborným a rýchlym prístupom do mesta Košice, ktoré sú vzdialené od predávaného domu len 18km.

Obec sa nachádza 18 km od Košíc a cca 16 minút cesty autom, s počtom cca 850 obyvateľov má  dobrú občiansku vybavenosť-základná a materská škola, potraviny, kostol, obecný úrad, ........
Autobusové aj vlakové pripojenie do mesta.
link na stránku obce:   https://cestice.ezaz.eu/
Blízke susedné obce Cestíc sú Čečejovce, Mokrance a Šaca.

Rodinný dom typu bungalov má 1 podlažie a šikmú strechu, zastavaná plocha domu je 162m2, podlahová plocha domu je 111m2+ 35m2 plocha terasy. 
Pozemok  má celkovú výmeru 539m2 a je prevažne rovinatý. Prístupová cesta v tejto novovytvorenej lokalite je vo vlastníctve obce, je zatiaľ spevňovaná makadamom,  s novým funkčným verejným osvetlením.
Stavebný materiál domu je 300mm ytong, interierové priečky sú 150mm ytong. Strecha je šikmá, krytina je betónová škridľa zn.Teran.
Dom má plastové okná a vchodové dvere zn. Aluplast, 3sklo.

Rozloženie miestností v dome:
o kuchyňa prepojená a obývačkou, 41,5m2
o z obývačky a zo spálne je výstup na terasu s veľkosťou 34,9m2, s výbornou orientáciou na JUH
o 3 spálne ( 16,7m2, 14,6m2, 13,5m2)
o kúpeľňa 11m2 ( s miestom pre vaňu, sprchový kút, wc, 2umývadlo)
o zádverie
o technická miestnosť
o samostatné wc

Dom sa predáva v stave v akom je vidno na fotkách. Dom je vedený na liste vlastníctva ako rozostavaný rodinný dom, je možné kúpu realizovať aj cez hypotekárny úver.

Inžinierske siete:
o elektrina, voda-vŕtaná studňa s hĺbkou 19m, odpad cez betónovú žumpu s objemom 10m3. Bez plynu. Kúrenie je možné cez elektrinu, v obývačke je príprava na krb.
Vodovod-je urobená projekt.dokumentácia na rozšírenie vodovodu aj do tejto novovytvorenej lokality.

Všetky potrebné informácie týkajúce sa nehnuteľnosti ako aj obhliadku Vám zabezpečí licencovaný realitný maklér Peter Heriban, tel. č. 0908796298, info@kosice-reality.sk.
Realitná kancelária Heriban SK,s.r.o.
Murgašova 3, 040 01 Košice
mobil:0908796298
e-mail: info@kosice-reality.sk
kosice-reality.sk

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Plocha pozemku:
539 m2
Úžitková plocha:
111 m2
Zastavaná plocha:
162 m2
Stav:
novostavba

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Ing. Peter Heriban

Ing. Peter Heriban

realitný maklér, konateľ

  • Slovensky
  • English
  • rusr
  • narks
  • sora

Volám sa Peter Heriban, narodil som sa v r.1980 a pochádzam od Trnavy, kde som vyrastal v rodine s 2 mladšími sestrami. Vyštudoval som vysokú školu Ekonomickú, kde som spoznal aj moju manželku Klaudy. V 2003 sme sa presťahovali do Klaudynho rodného mesta, do Košíc, ktoré je už roky aj mojim domovom. Mám úžasné 2 deti  Sofinku a Filipka, na ktorých som veľmi hrdý.

Spolu s Klaudy sme sa po škole rozhodli pre podnikanie v oblasti obchodu, pomoci ľudom. 6 rokov sme podnikali vo finančnom poradenstve, mali vlastnú pobočku, tím finančných poradcov, robili sme vlastné semináre. Odmenou boli pre mňa stovky spokojných klientov, ktorým som pomohol si zabezpečiť dôchodok, poistenie či sporenie.

Vplyvom okolností sme sa v r.2009 rozhodli pre zmenu. Stále sme chceli zostať v oblasti obchodu a služieb, lebo práca s ľuďmi a pomoc ľudom ma veľmi baví, tak sme sa rozhodli pre budovanie si vlastnej značky v realitách pre lokalitu Košice a Košice okolie.

 

Mojim životným číslom je 8 a navyše som v znamení baran, čo vystihuje aj moje vlastnosti a schopnosti potrebné pre úspešnú prácu realitného makléra:

  • neustále sa vzdelávam a pracujem na sebe
  • mám vysoký zmysel pre spravodlivosť, spravodlivé jednanie a konanie, ľudia mi dôverujú a vedia sa na mňa spoľahnúť
  • som pracovitý, trpezlivý, mám organizačné schopnosti, dar zdravého úsudku,
  • mám veľkú zodpovednosť a dôraz na detaily, som vytrvalý a húževnatý
  • využívam svoju intuíciu a som empatický

 

Ako realitný maklér som:

Profesionálny a spoľahlivý: mám odborné vedomosti a 14ročné skúsenosti v oblasti nehnuteľností. Som spoľahlivý a dodržiavam vysoké štandardy etiky a profesionality.

Výborné komunikačné schopnosti: som schopný efektívne a jasne komunikovať s klientmi, porozumieť ich potrebám a požiadavkám a odpovedať na ich otázky a obavy.

Vynikajúci obchodník: mám schopnosť vyjednávať a presviedčať, a to nielen pri stanovovaní cien, ale aj pri riešení prípadných sporov a konfliktov medzi kupujúcimi a predávajúcimi.

Vyhľadávač príležitostí:  aktívne skúmam trh s nehnuteľnosťami, sledujem vývoj cien, nové ponuky

Dôkladný a organizovaný: som dôkladný vo všetkých aspektoch svojej práce. Mám silné organizačné schopnosti a som schopný efektívne riadiť množstvo informácií, dokumentov a termínov, ktoré sú s touto prácou spojené.

Empatický a ohľaduplný: som schopný pochopiť potreby a očakávania klientov a prispôsobiť sa im. Som ohľaduplný voči ich individuálnym situáciám a viem, že kúpa alebo predaj nehnuteľnosti je často emocionálnym procesom.

Prispôsobivý a flexibilný: viem s prispôsobiť rôznym situáciám a potrebám klientov. Som flexibilný a pripravený pristúpiť k jedinečným výzvam a riešiť ich s nadšením a profesionalitou.

 

Mojimi obľúbeným citátmi, ktorými sa riadim v mojej práci:

"Čo dávaš, to dostaneš" , „ čo zaseješ, to zožneš"

Ja ako realitný maklér poskytujem svojim klientom kvalitnú realitnú službu a snažím sa tým získať si ich dôveru.

 

Kto chce, hľadá spôsoby, kto nechce, hľadá dôvody.“

Mám skutočnú vášeň a motiváciu pre túto prácu, aktívne hľadám spôsoby, ako prinášať výsledky a dosahovať úspech. Vzdelávam sa, zlepšujem svoje zručnosti a hľadám nové príležitosti. Snažím sa prekonať prekážky a vyhľadávať riešenia, aby som mohol lepšie slúžiť svojim klientom.

 

Nesnívaj svoj život. Začni žiť svoje sny.“

Ako realitný maklér je dôležité mať vášeň a túžbu pre túto prácu. Tým, že si stanovíme jasné sny a ciele v tejto oblasti, môžeme začať žiť a uskutočňovať svoje sny prostredníctvom aktívneho kroku.

To zahŕňa vzdelávanie sa, získavanie skúseností, budovanie siete kontaktov a vyhľadávanie príležitostí. Taktiež zahŕňa odvahu a odhodlanie prekonať obavy a prekážky, ktoré môžu vyskočiť na našej ceste.

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti