Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

4-izb.rodinný dom s 8,4 árov.pozemkom, Košice-Krásna

Ulica: K majeru
Obec: Košice-Krásna
Okres: Košice IV
Kraj: Košický kraj
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
249 900 €

Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária Heriban SK Vám ponúka exkluzívne na predaj 4izbový 2-poschodový rodinný dom s  rovinatým 8,4árovým pozemkom v Košiciach, časť Košice-Krásna, na ulici K majeru.

Dom sa nachádza v zastavanom území obce Košice-Krásna medzi inými rodinnými domami,  je vhodný na rodinné bývanie alebo aj ako dobrá investícia na prenájom vďaka 4 samostatným izbám. MHD zástavka je blízko domu. V blízkosti je aj základná a materská škola, potraviny a reštaurácia.

Dom má zastavanú plochu 96m2 a celkovú úžitkovú plochu  240m2, výmera pozemku je 844m2. Pozemok je rovinatý, s množstvom ovocných stromov a viniča, s kvalitnou pôdou na pestovanie.

Dom bol postavený v 1984, stav.materiál domu je kváder, interierové priečky sú tehlové, fasáda domu je brizolit. Strecha domu je rovná- pozinkovaný plech.
Predávaný dom je súčasťou dvojdomu, kde každý dom má svoje súpisné číslo, svoj vlastný vstup a svoju vlastnú oplotenú záhradu.

Dom je postavený ďalej od hlavnej cesty, čo zabezpečuje v spojení so slušnými susedmi ešte väčší kľud.

Rozloženie miestností v dome:
-Suterén-dom je čiastočne podpivničený, s menšími oknami-kotolňa a 2 techn.miestnosti (svetlá výška je 2m)
-Vyvýšené prízemie- predsieň, chodba, priestranná kuchyňa, veľká obývačka, komora, WC, garáž ( s výmerou17m2, s výškou 5m, s radiátorom a umývadlom, možné zmeniť garáž na ďaľšiu izbu), betónové schodisko na 1.poschodie aj do pivnice
-Prvé poschodie-3 samostatné izby, kúpelňa s wc, chodba, veľká loggia cez 2 izby orientovaná do záhrady, kúpeľňa s vaňou a WC a bojlerom na ohrev vody
Za domom sa nachádza ešte plechová garáž

Dom je obývaný a je v slušnom udržiavanom stave:
-menené plastové okná (okrem kúpelne a predsiene)
-podlahy v izbách lino
-pôvodná kúpelňa aj kuchyňa

Inžinierske siete: 
-medené rozvody elektriny
-voda-kopaná studňa (s novým čerpadlom) + možnosť napojenia sa na obecný vodovod 
-plyn zavedený v dome
-odpad je cez kanalizáciu
-kúrenie je cez radiátory a plynový kotol Protherm
-internet-optika od Telecom zavedený v dome

Prístup ku domu a pozemku je od hlavnej asfaltovej cesty, kde je aj chodník.

Dom je v osobnom vlastníctve, je možné kúpiť aj cez hypotéku, kúpou je dom voľný na odovzdanie. Cena je vrátane poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv k tejto nehnuteľnosti.
Všetky potrebné informácie týkajúce sa nehnuteľnosti ako aj obhliadku Vám zabezpečí licencovaný realitný maklér Ing. Peter Heriban, 0908796298
Realitná kancelária Heriban SK,s.r.o.
Murgašova 3, 040 01 Košice
mobil:0908796298
e-mail: info@kosice-reality.sk
kosice-reality.sk

Vlastnosti

Status:
aktívne
Plocha pozemku:
844 m2
Úžitková plocha:
240 m2
Zastavaná plocha:
96 m2

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Ing. Peter Heriban

Ing. Peter Heriban

realitný maklér, konateľ

  • Slovensky
  • English
  • rusr
  • narks
  • sora

Volám sa Peter Heriban, narodil som sa v r.1980 a pochádzam od Trnavy, kde som vyrastal v rodine s 2 mladšími sestrami. Vyštudoval som vysokú školu Ekonomickú, kde som spoznal aj moju manželku Klaudy. V 2003 sme sa presťahovali do Klaudynho rodného mesta, do Košíc, ktoré je už roky aj mojim domovom. Mám úžasné 2 deti  Sofinku a Filipka, na ktorých som veľmi hrdý.

Spolu s Klaudy sme sa po škole rozhodli pre podnikanie v oblasti obchodu, pomoci ľudom. 6 rokov sme podnikali vo finančnom poradenstve, mali vlastnú pobočku, tím finančných poradcov, robili sme vlastné semináre. Odmenou boli pre mňa stovky spokojných klientov, ktorým som pomohol si zabezpečiť dôchodok, poistenie či sporenie.

Vplyvom okolností sme sa v r.2009 rozhodli pre zmenu. Stále sme chceli zostať v oblasti obchodu a služieb, lebo práca s ľuďmi a pomoc ľudom ma veľmi baví, tak sme sa rozhodli pre budovanie si vlastnej značky v realitách pre lokalitu Košice a Košice okolie.

 

Mojim životným číslom je 8 a navyše som v znamení baran, čo vystihuje aj moje vlastnosti a schopnosti potrebné pre úspešnú prácu realitného makléra:

  • neustále sa vzdelávam a pracujem na sebe
  • mám vysoký zmysel pre spravodlivosť, spravodlivé jednanie a konanie, ľudia mi dôverujú a vedia sa na mňa spoľahnúť
  • som pracovitý, trpezlivý, mám organizačné schopnosti, dar zdravého úsudku,
  • mám veľkú zodpovednosť a dôraz na detaily, som vytrvalý a húževnatý
  • využívam svoju intuíciu a som empatický

 

Ako realitný maklér som:

Profesionálny a spoľahlivý: mám odborné vedomosti a 14ročné skúsenosti v oblasti nehnuteľností. Som spoľahlivý a dodržiavam vysoké štandardy etiky a profesionality.

Výborné komunikačné schopnosti: som schopný efektívne a jasne komunikovať s klientmi, porozumieť ich potrebám a požiadavkám a odpovedať na ich otázky a obavy.

Vynikajúci obchodník: mám schopnosť vyjednávať a presviedčať, a to nielen pri stanovovaní cien, ale aj pri riešení prípadných sporov a konfliktov medzi kupujúcimi a predávajúcimi.

Vyhľadávač príležitostí:  aktívne skúmam trh s nehnuteľnosťami, sledujem vývoj cien, nové ponuky

Dôkladný a organizovaný: som dôkladný vo všetkých aspektoch svojej práce. Mám silné organizačné schopnosti a som schopný efektívne riadiť množstvo informácií, dokumentov a termínov, ktoré sú s touto prácou spojené.

Empatický a ohľaduplný: som schopný pochopiť potreby a očakávania klientov a prispôsobiť sa im. Som ohľaduplný voči ich individuálnym situáciám a viem, že kúpa alebo predaj nehnuteľnosti je často emocionálnym procesom.

Prispôsobivý a flexibilný: viem s prispôsobiť rôznym situáciám a potrebám klientov. Som flexibilný a pripravený pristúpiť k jedinečným výzvam a riešiť ich s nadšením a profesionalitou.

 

Mojimi obľúbeným citátmi, ktorými sa riadim v mojej práci:

"Čo dávaš, to dostaneš" , „ čo zaseješ, to zožneš"

Ja ako realitný maklér poskytujem svojim klientom kvalitnú realitnú službu a snažím sa tým získať si ich dôveru.

 

Kto chce, hľadá spôsoby, kto nechce, hľadá dôvody.“

Mám skutočnú vášeň a motiváciu pre túto prácu, aktívne hľadám spôsoby, ako prinášať výsledky a dosahovať úspech. Vzdelávam sa, zlepšujem svoje zručnosti a hľadám nové príležitosti. Snažím sa prekonať prekážky a vyhľadávať riešenia, aby som mohol lepšie slúžiť svojim klientom.

 

Nesnívaj svoj život. Začni žiť svoje sny.“

Ako realitný maklér je dôležité mať vášeň a túžbu pre túto prácu. Tým, že si stanovíme jasné sny a ciele v tejto oblasti, môžeme začať žiť a uskutočňovať svoje sny prostredníctvom aktívneho kroku.

To zahŕňa vzdelávanie sa, získavanie skúseností, budovanie siete kontaktov a vyhľadávanie príležitostí. Taktiež zahŕňa odvahu a odhodlanie prekonať obavy a prekážky, ktoré môžu vyskočiť na našej ceste.

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti